مقالات

نحوه تشخیص کارترز اصل و تقلبی

نحوه تشخیص کارترز اصل و تقلبی

تاریخچه کارترز:

Carter’s برند پیشتاز در صنعت تولید پوشاک بچگانه و سایر متعلقات مربوط به آن در آمریکا می باشد که برای هر بچه بیش از ده نوع محصول مرتبط با پوشش عرضه می نماید. طراحی و تولیدات کارترز بر اساس نوآوری های به ارث برده شده از حضور 150 ساله در این صنعت بوده که این قدمت و سابقه طولانی، اعتماد نسل های مختلف خانواده ها را به این برند خوشنام به ارمغان آورده است.

کارترز این هدیه موروثی را در مورد ریزترین جزئیات حفظ نموده و همچنان نیز از آن جهت هرچه آسان تر نمودن پوشاندن لباس توسط مادر و آسایش کودکان در لباس هایشان استفاده می نماید و همچنان که به سمت آینده حرکت می نماید، مفتخر به همراهی و خدمت به خانواده هایی همچون شما خانواده محترم با تولید محصولات جدید و ارائه راه کارهای نو در تهیه مایحتاج فرزند دلبندتان می باشد.

در سرتاسر این سال ها، کارترز با نکته سنجی و ریزبینی خاص، همچنان در مسیر درست حرکت به سمت فلسفه جلب اعتماد نسل های مختلف خانواده ها به پیش می رود. رعایت نکات ظریفی همچون آنچه که در تصاویر ذیل شاهد آنها هستید:

شما می توانید بابت رعایت کوچکترین جزئیات ممکن در طراحی و تولید، بر روی کارترز به عنوان یک برند برتر حساب نمائید.

بنابراین شما دیگر آزادید تا بر روی موضوعات اساسی تری همچون تولد قدم نورسیده تان، در آغوش گرفتنش، لذت بردن از خنده های از ته دلش، بریده بریده سخن گفتن هایش و دیگر لذت های در کنار یکدیگر بودنتان، تمرکز نموده و از آنها همچون چراغی روشنایی بخش در زندگیتان بهره برید.

ست کت و سارافون کارترز زرد سرمه ای
سه تکه تابستانی پسرانه کارترز
سه تکه تابستانی پسرانه کارترز

کارترز معتقد است، دوران کودکی همانند یک جشن زیبا می باشد و نقاشی های رنگی و کاراکترهای جذابی که توسط مجرب ترین طراحان این برند جهانی طراحی می گردند، الهام گرفته شده از شادی و عشق به فرزندیست که در زندگی شما وارد گردیده و بدان رنگ و رویی تازه بخشیده است.

ما با طراحی های هنرمندانه و زیبا، بالاترین سطح کیفیت مواد و دادن حق انتخاب های مناسب در خرید، دوران زیبای کودکی را برای نوزادان، کودکان و خانواده هایشان به جشنی با شکوه مبدل می نمائیم.

 

کارترز ایران:

کارترز تولیدات خود را به غیر از آمریکا در چندین کارخانه اصلی دیگر خود در سایر کشورها که تحت لیسانس کارخانه مادر قرار دارند تولید می نماید که از اصلی ترین هایشان میتوان به کارخانجات این برند در کشورهای تایلند، کامبوج و چین اشاره نمود. از این میان کارخانه چین محصولات مربوط به آسیا و کارخانجات تایلند و کامبوج محصولات مربوط به اروپا و بخشی از آمریکا را تولید می نمایند.

فروشگاه نی نی قشم مفتخر است که با عرضه متنوع ترین و با کیفیت ترین مدلهای تولیدی کارخانجات کشورهای تایلند و چین گامی استوار در جهت تحقق فلسفه این برند محبوب در کشور عزیزمان ایران و  در جهت حمایت از شما خانواده محترم و فرزند عزیزتان برداشته و همواره با این شعار که “فرزندان ایران زمین لایق بهترین ها می باشند” پا به پای لحظات زیبای رشد فرزندتان از اولین لحظات چشم گشودنش تا بهترین لحظات شاد درکنار یکدیگر بودنتان همراه شما باشد.

نحوه تشخیص کارترز اصل و تقلبی

شناخت بادی اصل از تقلبی

هشدار!

نظر به استقبال بالای شما خانواده های گرامی از محصولات Carter’s همواره تعدادی افراد سودجو در بازار حضور دارند که بدون در نظر داشتن اخلاقیات، صرفا به تامین حداکثری سود خویش اندیشیده و با واردات مدل های تقلبی و بی کیفیت تولید شده در کارگاه های غیرمجاز چینی که محصولاتی شبیه مدلهای اصلی Carter’s را با درصد مواد جایگزین نخ پنبه بالاتر و صرفا به سبب ارزانتر تمام شدن قیمت نهایی تولید می نمایند و موجبات مشکلاتی نظیر خارش و انواع حساسیت های پوستی نوزادان و کودکان را فراهم می آورند. لذا اکیدا توصیه می گردد که بدون اطمینان از اصالت کالا، به هیچ عنوان اقدام به خرید چنین محصولاتی ننمائید.

 

از نظر کیفیت و دوام و تنوع و  قیمت مناسب دست کم در بازار ایران، کمتر محصولی در رده بادی به پای کارترز رسیده و مادران ایرانی با شناخت روزافزون این محصول روی به استفاده بیشتر این برند امریکایی (تولید چین یا تایلند) آورده اند.

اما مدتی است نمونه های تقلبی این محصول به بازارهای مصرف ما نیز رسیده است. قطعا که تولید کننده بسیار به زحمت افتاده تا بتواند تنوع و کیفیت را شبیه سازی کند. اما مثل هر جنس تقلبی دیگر چنانچه با اختلاف کیفیت، تولید نشود تاثیر آن در قیمت مشخص نخواهد بود. بنابراین کارترز تقلبی هم ارزانتر و بسیار کم کیفیت تر است.

آستین بادی های کارترز:

نحوه ی دوخت آستین کارترز متنوع است و می تونه مثل هر کدوم از بادی های زیر باشه

 

 

بادی های آستین کوتاه  هم تنوع بسیاری دارند و می توانند یکی از طرح های زیر باشند:

همین طور که مشاهده کردید شیوه ی دوخت سر آستین در بادی های کارترز خیلی متنوع است و تشخیص اصل از قلابی از روی آستین خیلی کار راحتی نیست. جز این نشانه در واقع بادی اصل هر نوعی از سر آستین های بالا باشه یک دوخت عمودی هم در راستای درز روی آستین انجام داده که در اثر پوشیدن زیاد و شستشو درز اصلی پارچه باز نشود.

مارک کارترز نیز می تواند به یکی از شکل های زیر  و انواع دیگر روی لباس چاپ یا دوخته شده باشه و در کارترز اصل و قلابی شکل مارک کاملا شبیه هم هست بنابر این از روی مارک هم نمی شه کارترز اصل رو انتخاب کرد.

حال شاید برای شما سوال پیش بیاد که بااین همه تنوع چطور می شه کارترز اصل رو از قلابی  تشخیص داد؟

پاسخ خیلی ساده تر از اینهاست.

در قسمت پایین همه ی بادی ها نواری دور تا دور دوخته شده ، در بادی های  اصل در قسمت دکمه های جلوی بادی نوعی نوار سفید رنگ از جنس کتان سفید دوخته شده و دکمه ها روی آن قرار دارند. این لایه ی کتان از دکمه ها حفاظت می کند بنابر این مانع جدا شدن دکمه و شل شدن پارچه در اثر باز  و  بسته کردن می شود.

همچنین  نوار  قسمت  پایین در بادی های اصل  مانند عکس زیر در هیچ یک از پهلو ها درز ندارد، بنابراین پای کوچولوی شما رو اذیت نمی کنه و باعث می شه که در اثر شستشو و یا استفاده، درز پهلو ها باز نشه.

توجه به دو نکته ی آخر شما رو کمک می کنه تا هنگام خرید کارترز انتخاب درستی داشته باشید. این قانون در مورد همه ی بادی های کارترز صادق هست، حتی بادی هایی که مربوط به ست های لباس مهمانی کارترز هستند، نوار دوخته شده در قسمت پایین در هیچ یک از دو پهلو درز ندارد  ولی لایه ی  محکم محافظ دکمه ها برای زیبایی بیشتر داخل درز پارچه ی لباس دوخته شده که دیده نمی شه ولی با لمس کردن قسمت دکمه ها به راحتی شناخته می شه چون بر خلاف قسمت های دیگه ی بادی محکم هست و ضخامت بیشتری داره و  البته کشسان نیست. و همونطور که مشخصه، الگوی مناسب و فواصل دکمه ها هم به بهتر بودن بادی اصل اشاره می کنه

 

با توجه به مطالب گفته شده و همین طور که در عکس مشاهده می شه بادی نارنجی رنگ اصل هست. توضیح اینکه هر دو این محصولات با درج مارک و کشور سازنده دقیقا همسان تولید شده.

نکته: دقت خود را بالا ببرید تا گول قیمت پایین برخی فروشندگان را نخورید.

 

برای جمع بندی این مقاله باید بگوییم که در خرید محصولات کارترز اصل به نکات زیر حتما توجه داشته باشید :

  1. خرید از فروشگاه های معتبر

  2. اتیکت و درج برند بر روی لباس نشان دهنده اصل بودن برند کارترز نیست. (عدم اطمینان از اصل بودن محصول با وجود اتیکت و درج برند بر روی لباس)

  3. جنس محصول

  4. طرح محصول

  5. درخواست ضمانت بابت خرید محصول از فروشگاه

  6. در صورت امکان، مشاهده محصولات کارترز اصل و دیدن تفاوت های آن با مدل های مشابه تقلبی

برای بهتر مشخص شدن این موضوع که محصول تقلبی چه ضرر و زیان هایی دارد مثال ملموس تری می زنیم. فرض کنید یک شرکت اقدام به ساخت گوشی هوشمندی با نام آیفون با برند اپل کرده است. باید گفت شرکتی که دست به تولید این محصول زده در اصل پشت برند اپل مخفی شده و شاید محصول تولید شده از لحاظ ظاهری تقریبا مشابه با مدل اصلی باشد و قیمتی هم که در بازار عرضه می شود از قیمت مدل اصلی کمتر باشد اما بدون شک از لحاظ کیفیت با مدل اصلی قابل مقایسه نبوده.

مهم تر از همه، این تولید کننده قصد فروش محصول خود حتی با بدنام کردن برند های دیگر را دارد زیرا هر خطایی در تولید خود انجام دهد به اسم برند مطرح نوشته شده و همین امر باعث می شود خریداران این برند به دلیل عدم کیفیت مدنظرشان، از برند مطرح روی برگردانند.

پس نکته بعدی که باید توجه داشت اختلاف قیمت است. فروشگاه نی نی قشم با وجود نوسانات ارزی، سعی بر ارائه محصولات با حداقل سود ممکن را داشته تا مشتریان عزیز که علاقه مند به استفاده از برند با کیفیت و مطرح کارترز برای کودکانشان هستند قادر به تهیه محصول باشند و امیدواریم هرچه سریعتر اوضاع اقتصادی به شرایط عادی بازگشته و قیمت ها تعدیل شوند. با توجه به نکات گفته شده قیمت لباس بچه کارترز تقلبی به دلیل کیفیت پایین پارچه و دوخت نامناسب، از قیمت های موجود در فروشگاه نی نی قشم پایین تر می باشند.

منبع : cartersland  24d.ir